Hakkımızda

LİMTAŞ MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ.

2003 yılında kurulan Limtaş Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti projelendirme, tasarım mühendisliği, teknik danışmanlık ve proje yönetim firmasıdır.

Limtaş, yapı ve sanayi tesislerinin ihtiyacı olan İnşaat Mühendisliği, geoteknik mühendisliği, derin kazılar, çelik ve betonarme yapılar, elektrik ve mekanik tesisat alanlarında projelendirme, teknik raporlama ve maliyet ve finansal akış, iş programları raporlarının hazırlanması konularında faaliyet göstermektedir. Uzmanlık alanına giren konularda ayrıca tesis içi sistem optimizasyonu hazırlanması hizmetleri de vermektedir.

Tüm projelerde “Sıfır Hata” ve “Doğruluk” odaklı çalışan ekibi ile müşterilerine kaliteli ve doğru tasarım, projelendirme, bütçelendirme, değerlendirme ve kontrollük hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Yenilenen kurumsal kimliği ve organizasyon yapısı ile  artan bilgi birikimi, deneyimli personel sayısı ve donanımı  ile birlikte Limtaş yapılan denetlemeler sonucunda ISO 9001:2008 almaya hak kazanmış ve bu doğrultuda kaliteye verdiği önemi dünya standartlarında yürütmeyi taahhüt etmiştir.